Zpět do hry
Poslední úpravy - 22.10. 2011

Úvod

Úvod SpaceDomination.eu představuje komplexní webovou sci-fi hru, k jejímuž hraní potřebujete pouze Internetový prohlížeč s podporou JavaScriptu.
Děj se odehrává ve fiktivní Galaxii, která je zmítána bojem 8 znesvářených stran (hratelné jsou pouze 4). Hráči jako členové jedné z hlavních frakcí budují říši, zbrojí armády a účastní se obřích vesmírných bitev.

Tvůrci hry si zakládají především na propracované ekonomice jednotlivých planet a komplexitě vesmírných bojů, díky kterým SD hravě strčí do kapsy řadu "prostoduchých" rádoby-her.
Pro správný chod hry je naprosto esenciální, abyste měli nejnovější verze internetového prohlížeče se zapnutým JavaScriptem.
Podporované prohlížeče: Opera 10+, FireFox 3+, Safari, Google Chrome.


Přepočty

Ne všechny akce, které jako hráč provedete, mají vliv na dění ve hře bezprostředně po jejich vykonání. Spousta událostí se spouští při tzv. přepočtech. Ty probíhají každou hodinu a dělí se dle důležitosti do následujících kategorií:

:: Hodinový přepočet (24x denně) ::

:: Tříhodinový "Velký přepočet" (8x denně) ::

:: Denní přepočet (1x denně o půlnoci) ::

Čas, který zbývá do "Velkého přepočtu", je odpočítáván přímo ve hře v horním panelu. Hráči tak mají permanentní přehled o tom, kolik času ještě mají na vyladění ekonomiky.
Copyright © 2006-20 Glee , Powered by HESPRO s.r.o.